DOBRÝ DEN,
PANÍ ŘEDITELKO, PANE ŘEDITELI,

velmi rádi zorganizujeme zájmové kroužky pro Vaše děti a žáky přímo ve Vaší škole. Převezmeme Vaši starost za zájmové kroužky. Rozšíření zájmové činnosti na Vaší škole rodiče jistě ocení. Budeme se snažit vyjít vstříct Vašim přáním a požadavkům. V našem týmu je řada pedagogických odborníků s různou odborností. V případě, že máte zájem o kroužek, který nemáme v nabídce, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi ho ve Vaší škole zorganizujeme.

NAŠI LEKTOŘI
Lektory vybíráme s pečlivostí, dbáme na pedagogické vzdělání, ale především klademe důraz na přirozenou autoritu a kladný vztah k dětem. Spolupracujeme také s Pedagogickou fakultou Ostravské univerzity.

TERMÍN KROUŽKŮ
Den a čas. kdy budou kroužky probíhat přizpůsobíme Vaším požadavkům, je pro nás snadnější, když nám dáte na výběr minimálně ze dvou termínů.

CENA KROUŽKŮ
Počet lekcí je 30. Cena za kroužek je 1200,- Kč/40,-Kč za jednu lekci. Kroužky začínají v říjnu a končí na přelomu května a června.

PENÍZE PRO ŠKOLU
Zaplatíme Vám za pronájem učeben a tělocvičny.

NABÍDKA PRO VAŠE UČITELE
Vyučovat naše kroužky mimo svou pracovní dobu, mohou i vaši učitelé, zaměstnaní na dohodu u naší agentury. Nabízíme plat až 200,- Kč/hod.

BEZPEČNOST DĚTÍ
Lektoři si děti vyzvedávají ve třídě, družině nebo u hlavního vchodu. Po skončení kroužku je předají paní učitelce nebo přímo rodičům.

ZAČÁTEK NAŠÍ SPOLUPRÁCE
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
Po dohodě s Vámi, připravíme pro žáky nabídkové letáky s vybranými kroužky, kde uvedeme termín a cenu. Paní učitelka rozdá dětem informační leták na začátku září, abychom zjistili jejich zájem.

MATEŘSKÁ ŠKOLA
Náš informační leták pro zápis zájemců, kde uvedeme Vámi vybrané kroužky, termín a cenu, vyvěste prosím na nástěnce s informacemi pro rodiče.

V obou případech velmi ochotně a nezávazně přijedeme na rodičovské schůzky.

Pokud Vás naše nabídka jakkoliv zaujala, prosím, kontaktujte nás, rádi Vás osobně navštívíme, pro dohodnutí organizace zájmových kroužků, která Vám bude vyhovovat.
                                                                                           

Agentura Kroužky na Moravě